איורים דיגיטלים מסדרות

הקדמה: מהו איור דיגיטלי ומתי הם יכולים להיות מועילים בשיווק

איורים דיגיטליים הם תמונות שנוצרות באמצעות כלי ציור דיגיטליים כגון Adobe Illustrator, Corel Draw או Sketch. ניתן להשתמש בהם בכל מספר של אסטרטגיות שיווק כולל חוברות, מודעות, פוסטים במדיה חברתית ועיצובי אתרים.

איורים דיגיטליים הם דרך מצוינת להראות מוצר או שירות. הם מאפשרים יצירתיות ומעניקים לאיור את היכולת להיות יותר אינטראקטיבי מאשר תמונה.

איורים דיגיטליים יכולים להיעשות מאפס בתוכנה כמו אילוסטרייטור או שניתן לקחת אותם מתצלומים ולערוך אותם כדי לגרום להם להיראות מציאותיים יותר. התוצאה הסופית היא ציור שעשוי כולו על מחשב מבלי שנגע בו ביד אמן.

איורים דיגיטליים הם כלי רב עוצמה בשיווק, מכיוון שניתן להשתמש בהם ליצירת ויז'ואל אישי ואיכותי. הם גם דרך מצוינת להראות את היצירתיות שלך.

ניתן להשתמש באיורים דיגיטליים למטרות רבות, כגון:

1) ליצירת חזותיים מותאמים אישית

2) כדי להראות את היצירתיות שלך

3) כדי להפוך את התוכן שלך לחזותי יותר

4) לספק חיבור רגשי עם הקהל

הקדמה: מהי סדרת תמונות ואיך אני הופך אותן לאיורים דיגיטליים?

סדרת תמונות היא רצף של תמונות שצולמו במטרה ללכוד אירוע או רגע מסוים. בפוסט זה בבלוג אעבור על תהליך הפיכת התמונות הללו לאיורים דיגיטליים.

השלב הראשון הוא לפתוח את תוכנת עריכת התמונות במחשב ולבחור בייבוא תמונות. לאחר שעשיתם זאת, תוכלו לבחור את כל התמונות בסדרה שתרצו להמיר לאיורים דיגיטליים. לאחר מכן, עליך לחתוך כל תמונה כך שתהיה לה צורה מלבנית ולוודא שכולם מיושרים זה על גבי זה. אתה יכול להתאים את האטימות והגודל של כל תמונה עד שהיא תיראה מתאימה לפרויקט העיצוב שלך. לבסוף, ייצא את התמונות שלך כקובצי JPEG או PNG עם שקיפות מופעלת כך שהם מוכנים לשימוש בכל פרויקט עיצוב!

סדרת תמונות היא קבוצה של תמונות שצולמו ברצף, המציגות אירוע או תנועה בודדת. סדרת תמונות היא אוסף של תמונות הקשורות זו לזו. ניתן להשתמש בו כדי לספר סיפור, להראות את האבולוציה של חפץ או לתעד אירוע.

איורים דיגיטליים נוצרים על ידי עיבוד דיגיטלי של תמונות ומניפולציה שלהם באמצעות תוכנת מחשב. הם משמשים לרוב בעיצוב גרפי ואיור, אך הם יכולים לשמש גם כחלק מעיצוב אתרים או למטרות אחרות כגון חומר חינוכי.

במדריך זה אראה לכם כיצד להפוך את סדרת התמונות שלכם לאיורים דיגיטליים באמצעות Photoshop CC 2018.

סוגים שונים של איורים דיגיטליים שבהם אתה יכול להשתמש עבור העסק שלך

אחת הצורות הפופולריות ביותר של איור דיגיטלי היא האינפוגרפיקה. אינפוגרפיקה היא דרך מצוינת להציג נתונים בפורמט ויזואלי שקל לקהל שלך להבין. הם מושלמים להצגת מידע על החברה, המוצרים, השירותים או האירועים שלך.

לאיורים דיגיטליים שימושים רבים וניתן להשתמש בהם כמעט בכל תעשייה. ניתן להשתמש בהם כחלק מעיצוב אתר, להמחשת מאמר או כפרסומת. השימוש באיורים דיגיטליים ימשיך לגדול ונראה אותם בשימוש בתדירות גבוהה יותר ויותר בעתיד.

איורים מצוירים הם הסוג הנפוץ ביותר של איורים דיגיטליים המשמשים למיתוג ושיווק. איורים אלה משמשים לעתים קרובות עבור ספרי ילדים, קומיקס ודברים אחרים המיועדים לילדים.

ניתן ליצור איורים של מדיה חברתית בדרכים רבות ושונות. ניתן ליצור אותם עם תוכנית ציור וקטור או עם תוכנית מברשת צבע. הדרישה היחידה היא שיש לשמור אותם כקובץ JPEG או PNG.

סדרת איורים דיגיטליים: סוגים שונים של איורים דיגיטליים שתוכל להשתמש בהם עבור העסק שלך – איורים מצוירים, איורי מדיה חברתית

כיצד ליצור נרטיב ייחודי משלך עם לוח סיפור מאויר

האיורים הדיגיטליים מסדרות הם דרך חדשה לספר סיפורים. הם מושלמים עבור ספרי ילדים, חוברות קומיקס וצורות אחרות של סיפור.

בעזרת האיורים ניתן ליצור נרטיב שהוא לא רק יפה אלא גם מספר סיפור בצורה מרגשת ובלתי נשכחת. המאייר הדיגיטלי יכול ליצור את לוח התכנון ואז האמן הדיגיטלי יכול לאייר אותו. איור דיגיטלי הוא דרך מצוינת לספר סיפורים שאחרת היו הולכים לאיבוד בעולם המודרני של תקשורת טקסט בלבד.

ישנן דרכים רבות לספר סיפור, אך השימוש באיורים הוא אחת היצירתיות ביותר. יותר ויותר מאיירים משתמשים בטכניקה זו מכיוון שהיא מאפשרת להם ליצור נרטיבים ייחודיים. במאמר זה, נחקור כיצד ליצור לוח תכנון מאויר, וכיצד תוכל להשתמש בו כדי לספר את הסיפור שלך.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להחליט באיזה סגנון איור אתה רוצה להשתמש עבור הפרויקט שלך. אתה יכול לבחור מתוך מגוון סגנונות שיעזרו לפרויקט שלך לבלוט ולהפוך אותו לבלתי נשכח יותר עבור הצופה. אתה יכול גם לבחור את סוג האיורים שאתה רוצה בלוח התכנון שלך – יש אנשים שמעדיפים רק תמונה אחת או שתיים בעמוד, בעוד שאחרים אוהבים למלא את כל הלוח שלהם בציורים.

לרכישת איור דיגיטלי מגניב:

https://www.cartoonz.co.il